REJESTR OGIERÓW WPISANYCH DO KSIĄG  W OZHK KATOWICE   -   RASA POLSKI KOŃ ZIMNOKRWISTY                                                                                                                                                                                      
województwo śląskie
L.p. Nazwa                                                                             ogiera Rasa Nr ID Nr księgi Nr badania decyzja / klacze własne Rok urod.  Maść Podstawowe wymiary Bonitacja Wynik próby dzielności Kat. Ojciec ojciec ojca matka ojca Matka Ojciec matki         matka matki Hodowca Właściciel  Aktualne miejsce stacjonowania Telefon nr ewidencyjny Powiat Gmina Ilość pokr.klaczy Ogier uzn./państw.
1 AMOK z POL010540046197 221 G/Kl     1997 gn. 156-213-24 pkt 80   kat. AMARANT Kz 10457 ARKAN BAJA TYRANIA GOL TRACZKA Marian Wiraszka, Borek Krzysztof Cichór Zawada 7, 42-446 Irządze +48343543142   zawierciański Irządze   Uznany s
2 AWERS z POL010540023794 1230 G/El     1994 gn. 161-240-29,0 pkt.82   kat.III 75 Arkan  z  Atlas Massina 2409 G/El Elza  z  Elbgang Gamra Wiesław Masalski, Zwierzynieckie Pole, woj.pomorskie Zdzisław Włodek 42-609 Tarnowskie Góry , Pniowiec, ul.Jagodowa 58,  +48501350523   tarnogórski Tarnowskie Góry   Uznany s
3 BART VAN DE KROONDREEF z.belg. 7399 1704 G/Gd PL/P - 10843   1999 kara 176-230-38 pkt.83   kat.C BRUNO VAN OP DEN DIJK UDO VAN BRANDEVOORT CARLA VAN OP DEN DIJK SARA VAN DE KROONDREEF BARRON VAN OP DEN DIJK, MARLEEN VAN DE BOOMHOEVE, Belgia Henryk Klyta Kamienica Śl.,ul.Częstochowska 1, 42-287 Lubsza +48513088111 POL007540006092 lubliniecki Woźniki   Uznany s
4 BIK z POL010540042500 1747/03 G/Bł   Decyzja 2000 gn. 160-225-27 pkt.83   kat.III 930 Hegund z Ragund Herva 2675/97 G/Bł Brda z Bies Benia Bogusław Ciupiński, Smorczewo Piotr Łagodzki 34-300 Żywiec, ul.Graniczna 5 +48338671198, +48606775418   żywiecki Żywiec 34 Uznany s
5 BRET z POL010510003604 480 G/Łd PL/P-12529 Decyzja 2004 kaszt. 161-216-25 pkt.79   kat.C HELIKON Kz 10963 HEGUND ALTANA BERKA 3363/01 G/Bł ROLS BLENDA Henryk Strzelecki, Łomża Henzlik Rafał Cisie, ul. Nowiny 11, 42-290 Blachownia +48343205337, +48693701328   częstochowski Blachownia   Uznany s
6 DIRK DE SLIK z   1643 g/gD PL/P-10502   2001 gm.srok. 173-233-34 pkt.82   kat.III Eugeen van deVeldvoort Emir van Terbekanhof Nancy van de Veldvoort Anja van de Slek Udo van den Houwenberg Bianca van de Slek Holandia Henryk Klyta Kamienica Śl.,ul.Częstochowska 1, 42-287 Lubsza +48513088111 POL007540006092 lubliniecki Woźniki   Uznany s
7 DOMINANT z ard.szw. SE23025068A 2053 G/Bł PL/P-12047 Decyzja 2002 gn. 166-220-27,5 pkt.84   kat. RUBON 11558 RUMAN DEBORA FLINGA 113859 ROSAL TROLLET Szwecja Henryk Bebek Pielgrzymowice, ul. Gruntowa 10, 43-252 Golasowice +48324729619   pszczyński Pawłowice   Uznany s
8 ETER z POL010590037899 413 G/Wr   Decyzja 1999 kaszt. 158-232-27,5 pkt.81   kat.III 1121 G El Etan z Etap Możliwa 892 G Ra Etykieta z Eltor Amila Stanisław Wikaliński, Ginice Tomasz Gniecioszek Zamłynie 1, 42-140 Panki +48694659952   kłobucki Panki   Uznany s
9 FRED z POL010661866404 1084 G/Wr PL/P-12946   2004 gn. 158-205-26 pkt.80   kat.C LIKWOR 458 G Wr LUZ LICZBA FIZIA 1416 Gwr MADRYT FARA Roman Witkowski, Krubki Górki Jan Sikora Kończyce małe, ul. Botaniczna 25, 43-410 Zebrzydowice +48324779871   cieszyński Zebrzydowice   Uznany s
10 GANGES   z POL010540008393 2138 G/Gd     1993 kaszt. 165-227-28,5 pkt.81   kat.II 698 G/El Gardan Gotyk Sara 2622 G/El Grzywa z Goliat Artemida Hildegarda Albrecht, Dabrówka Pomorska Henryk Klyta Kamienica Śl., ul.Częstochowska 1 +48513088111 POL010540008393 lubliniecki Woźniki   Uznany s
11 GRUZINEK z POL010660027002 782 G/Wr PL/B-7126   2002 j.kaszt. 158-225-27 pkt.81   kat.III 1350 G/El Grek z Brytan Geografia 3304 G/El Gruzja z Gardan Amelka Diter Welk, Mikołajki Pomorskie Krzysztof Kowol Pogrzebień, ul.Wiejska 9, 44-285 Kornowac +48324303020   raciborski Kornowac   Uznany s
12 HETMAN II z POL010600028703 11 G/Kt PL/P 11454   2003 c.gn. 163-203-28 pkt.79   kat.C 1399 G/Gd Jupiter z Awers Jura 1136 G/Ol Hiszpanka z Historyk Padwa Daniel Gulbinowicz, Wapnik Kazimierz Czech Przybędza, ul. Kamienna 1, 34-381 Radziechowy +48338676127   żywiecki Radziechowy Wieprz   Uznany s
13 JAMIL z POL010570000901 53 G/Kr     2001 gn. 165-230-25 pkt.78   kat.III 742 G Ra Sagan z Bat Szufla 31 G/Kr Jogi z Jeden Karta Jan Wygoda, Kraków Edward Matoń 41-409 Mysłowice, ul. Plebiscytowa136 +48322251400   mysłowicki Mysłowice   Uznany s
14 LIBIJCZYK z POL010660245000 442 G Wr PL/B 5349 Decyzja 2000 gn. 158-220-26 pkt.82   kat.III HEROLD Kz 10985 HERC JOTA LIBIA 585 G Wr JAR LESKA Ryszard Białobrzeski Henryk Górecki 44-189 Wilcza, K. Miarki 180 +48322397433   gliwicki Pilchowice   Uznany s
15 PAN SUŁEK z POL010590037804 15 G/Kt     2004 gn. 158-215-26 pkt.78   kat.C UNIQUE DU MOUNTY 407 G Łd URANUS DES CORNEILLES PALOMA DU MONTY SAMBIA 3164 G Bł RUM SANA Monika Poczta, Żytowice Aldona Gębka 42-360 Poraj, ul.Grzybowa 16 – Stajnia Zaborze +48343145986   myszkowski Żarki   Uznany s
16 PETRONIUSZ                                                    
17 POTOP z POL010550026601 559 G/Wr     2001 gn. 162-220-28 pkt.80   kat.C BUR Kz 10663 BRAMIN ARNIKA PATERA WIGOR II PODLEGŁA Jan Piechnik, Dąbrówka Nagórna Andrzej Sprycha Solarnia, ul.Lubliniecka 21, 42-700 Lubliniec +48343530292   lubliniecki Pawonków 20 Uznany s
18 PRONIT z POL010690019398 4 G/Kt PL/P-7618, PL/B-10544 Decyzja 1998 kaszt. 158-235-28 pkt.78   kat.III 1209 G/El Gallux z     790 G/Łd Ptysia z Patryk z   Bogusław Wojtowicz Feliks Krzon Stanice, ul. Polna 10, 44-145 Pilchowice +48322358801   Gliwice Pilchowice 30 Uznany s
19 PRZETAK   z POL010540025201 567 G/Wr     2001 gn. 160-210-27,0 pkt.82 4 pkt. kat.III 697 Harcules  z  Rolle Gulla 759 G/Ra Pokusa   Garman Pyszna Jerzy Nowakowski, Marianowice 9, woj.mazowieckie Andrzej Sprycha Solarnia, ul.Lubliniecka 21, 42-700 Lubliniec +48343530292 POL010540025201 lubliniecki Pawonków 20 Uznany s
20 ROSŁY z POL010550013696 700 G/Ra     1997 Kaszt 168-254-28,5 pkt.82   kat. BARAK 1041 G/Bł z BOM HOCJA RÓŻA 2550/Bł ROLLTAN PIĘKNA Antoni Ejsmont, Szczuki Zenon Lis 42-320 Bliżyce 85 +48508091132   myszkowski Niegowa   Uznany s
21 SAGAN z POL010540032097 742 G/Ra PL/B-9009 Decyzja 1997/98 gn. 158-218-27,5 pkt.80   kat.III 1615 Bat z Hektor Betina 556 G/Ra Szufla z Islam Szpada Marek Figura, Wola Solecka Sławomir Płonka 43-436 Górki Wielkie, ul. Furmańska 7 +48338539787, +48338539788   cieszyński Brenna   Uznany s
22 STAWROS z POL010660040203 463 G/Łd Pl/P-10678 Decyzja 2003 kaszt. 164-230-25,5 pkt 77   kat.III 1758 Walc z     224 G Łd Sofia z Tebend   Krzysztof Woźniak Rakowiec Waldemar Mientus Kotulin ul. Szklarnia 7, 44-180 Toszek +48322154504   Gliwice Toszek   Uznany s
23 TURYN z POL010660000801 601 G/Wr PL/B-6050   2001 kara 160-225-27 pkt.78   kat.III 1120 G Bł Rols z Rolltan Egra 2328/G/Bł Tunezja z Tatur Blenda Jan Kujawa Barcice Rososkie Jarosław Ziora 42-261 Starcza, ul. Szkolna 154 +48343140214   częstochowski Starcza nowy Uznany s
24 ZONG z POL010510101599 1549/01 G/Bł RC-4362   1999 gn. 164-245-29 pkt.81   kat. PARUS Kz 10113 ETRUSKER PANKA ZEMA 3086/ 99 G Bł LONDON ZADRA Ryszard Tkaczuk, Dąbrowa Białostocka Piotr Kubica Leśna 487, 34-300 Żywiec     żywiecki Lipowa   Uznany s
25 ARGOS z POL010640011293 2075   Stado Ogierów 1993 kaszt.   pkt.   kat.I EISER Kz 8955 EICHBERG BASARI AIDA Kz 7628 LILLEMAN ANEGDOTA Zbigniew Dogoda, Krupy SO Książ Dzierżawca: Zygmunt Tkacz, Ślęzany 12, 42-235 Lelów     częstochowski Lelów   państwowy s
26 CAŁUN  z POL010570028191 1803   Stado Ogierów 1991 c.gn. 155 - 205 - 26.0 pkt 78   kat.II 607 Herkules Rolle Gulla Kz 11220 Celna  Eiser Cyna III Stadnina Koni Białka SO “Białka” Zakład: SO Klikowa dzierżawca :Ernest Jureczka, 47-470 Krzanowice,ul.Młyńska 4,  +48324108164   raciborski Krzanowice   państwowy s
województwo opolskie
1 ALCES z POL010540090203 13 G/Kt PL/B-8928   2003 kaszt. 158-200-26,5 pkt.78   kat.C 367 G/Mz Lazur z Fort Lula 802 G/Łd Akcja z Gal Alfa Jan Ptak, Zalesiaki Piotr Thomann Kolejka, ul.Długa 10, 46-375 Pludry +48605422312   oleski Dobrodzień   Uznany o
2 BYT z POL010690028300 10 G/Kt   Decyzja 2000 kaszt. 165-210-27,0 pkt.78   kat.III 323 G/By Ignam z Nagar Ida 1367 G/By Butarka z Rum z Burza Jarosław Jaskulski, Hanowo, woj.. Kujawsko-pomorskie Paweł Sarzyniak Piastowice 23, 49-313 Lubsza +48774118715 POL010690028300 brzeski Lubsza 25 Uznany o
3 EGMONT z POL010530103403 1677 G/Gd PL/P-11176 Decyzja 2003 gn. 163-220-26 pkt.80   kat.C WASTER Kz 11527 BASTER WARA ENIGMA 3072 G/Gd AMANT ELITA Bronisław Kryszewski, Borkowo Henryk Chwalczyk Myślina, ul. Opolska 32, 46-380 Dobrodzień +48343537172   oleski Dobrodzień   Uznany o
4 GROM  z POL010690000700 7 G/Kt     2000 kaszt. 158-220-26 pkt.78   kat.III 1008 Senior  Santos Nora 1691 G/Bł Główna z  Gram Ureaza Winicjusz Pietrucha,Jaworznik, woj.śląskie Krystian Golba Jaryszów, Kolonia 11, p-ta 47-143 Ujazd +48603342555 POL010690000700 strzelecki Ujazd 53 Uznany o
5 ŁADUNEK z POL010660030202 850 G/Wr PL/B-7160 Decyzja 2002 br.kaszt. 157-220-25 pkt.78   kat.III 311 G/Wr Skoczek z     563 G/Wr Łuska z Mercedes z   Andrzej Matejczuk Czepielin Kolonia Henryk Henzel Przewóz, ul. Krótka 2, 47-253 Cisek +48774875617   kozielski Cisek   Uznany o
6 LARSON z POL010660045304 827 G/Wr PL/P-9775 Decyzja 2004 j.kaszt. 160-231-28 pkt.84   kat. LOTEK 577 G Wr TOPAZ LOTTA LAGUNA 2865 G/Bł LONDON BURZA Tadeusz Kowalczyk, Dziecinów         opolski Opole   Uznany o
7 REKORD z POL010510116303 14 G/Kt PL/P-11577   2003 kaszt. 162-215-28 pkt.80   kat.C HORNOS 1551/01 G/Bł z HOMER HESJA REWOLTA ROLLTAN GRADUSKA Jerzy Giedrojć, Czerwionka Jerzy Szulc Borki Wielkie, ul. Kol.Kuźnica Borecka 29, 46-300 Olesno +48343596049   oleski Olesno   Uznany o
8 WIRTUOZ  z POL010690024701 9 G/Kt PL/B-8767 Decyzja 2001 gn. 165-220-27,0 pkt.81   kat.III 1/By/99 Bertram Berthold Mandra 1268 G/By Wigilia Wang Wara SK Nowe Jankowice Bogusław Wojtowicz Miodary, ul.Główna 30,  p-ta 46-112 Świerczów +48774194653   namysłowski Domaszowice 24 Uznany o